Zapytanie ofertowe

# Nazwa Model Cena za szt. Ilość Zmień Usuń
Brak produktów
# Nazwa Model Ilość Zmień Usuń
Brak produktów
O COPY ART

Firma Copy Art powstała w 2002r. Głównym profilem działalności firmy jest import kserokopiarek poleasingowych i sprzedaż hurtowa do firm branżowych na całym świecie. W miarę rozwoju firmy, zajęliśmy się również sprzedażą oraz wynajmem kserokopiarek klientom indywidualnym. Sprzęt, który Państwu oferujemy jest starannie wyselekcjonowany zarówno przez naszych zagranicznych dostawców, jak również przez naszych techników. W 2012 roku rozszerzyliśmy sprzedaż kserokopiarek na całą Europę, jak również na kraje Arabskie.

 

Odbiorcom hurtowym oferujemy w pełni sprawne, kompletne i niewyeksploatowane kserokopiarki.

 

Zamówiony towar dostarczamy własnymi środkami transportu lub za pośrednictwem firm kurierskich.

Dla klientów indywidualnych mamy przygotowane kserokopiarki poleasingowe w perfekcyjnym stanie technicznym i wizualnym. Kserokopiarki wybierane są spośród setek urządzeń znajdujących się na naszych magazynach. Na maszyny te udzielamy gwarancji tak samo, jak na sprzęt nowy. Prowadzimy również serwis kserokopiarek, zapewniając profesjonalną obsługę gwarancyjną i pogwarancyjną. Jeśli jednorazowy większy wydatek jest dla Państwa problemem zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu kserokopiarek.

 

Zaufali nam:

Urząd Miasta w Cieszynie, Starostwo Powiatowe w Cieszynie, Urząd Skarbowy w Cieszynie, Zakład Karny w Cieszynie, MOSIR w Cieszynie, Zamek w Cieszynie, Centrum Sportu i Rekreacji w Dąbrowie Górniczej, Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Hażlachu, szkoły, żłobki i przedszkola, jak również wiele innych placówek państwowych i setki klientów indywidualnych. 
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
ul. Rolna 5
43-400 CIESZYN