Zapytanie ofertowe

# Nazwa Model Cena za szt. Ilość Zmień Usuń
Brak produktów
# Nazwa Model Ilość Zmień Usuń
Brak produktów
PORADY

Jaką kserokopiarkę wybrać?

Wybierając kserokopiarkę na wstępie warto odpowiedzieć sobie na kilka pytań:

a)      Jaką kserokopiarkę potrzebujemy - kolorową czy monochromatyczną?

Warto pamiętać, że sprzęt kolorowy to większe koszty eksploatacyjne.

b)      Jaki format papieru ma obsługiwać urządzenie - A4, A3 czy może jeszcze

 coś większego?

c)       Jakie przewidujemy obciążenie miesięczne i jakie dodatkowe opcje urządzenia usprawnią naszą pracę?

Kupując kserokopiarkę warto zwrócić uwagę na obciążalność miesięczną dedykowaną przez producenta, ponieważ urządzenia projektowane są z przeznaczeniem do poszczególnych grup roboczych.

Do wyboru mamy dużo dodatkowych opcji  usprawniających pracę, są to m.in dodatkowe zasobniki na papier, szafka, sortowanie, zszywanie i dziurkowanie dokumentów.

d)     Ile możemy przeznaczyć środków finansowych?

I tutaj mamy kilka możliwości - można zdecydować się na zakup drogiego nowego sprzętu lub kserokopiarki poleasingowej.

Urządzenie poleasingowe nie jest sprzętem nowym, ma już na swoim koncie określoną ilość wykonanych kopii, co nie oznacza, że ma gorszy wydruk/kopię. Jest to sprzęt pełnowartościowy, na którym możemy wykonywać dokładnie to samo, co na nowym urządzeniu. Kserokopiarki poleasingowe dostępne w ofercie naszej firmy podczas eksploatacji były pod stałą opieką serwisową, a przed sprzedażą zostały skrupulatnie sprawdzone.

Główną zaletą zakupu kserokopiarki poleasingowej jest jej cena, która najczęściej stanowi połowę kosztu nowego urządzenia. Dodatkowo, w cenę kserokopiarki poleasingowej często wliczone są już opcje, za które w przypadku kserokopiarki „w kartonie” trzeba zapłacić osobno.

Jeśli nie posiadamy wystarczających środków na zakup urządzenia, które by nas satysfakcjonowało, możemy zdecydować się na dzierżawę kserokopiarki. Zapraszamy po szczegółowe informacje do działu „Wynajem”.


SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI
ul. Rolna 5
43-400 CIESZYN